ایران رادیاتور

درباره گروه صنعتی ایران رادیاتور

یکی از بزرگترین تولید کننده های انواع رادیاتور آلومینیومی و انواع مشعل (صنعتی و خانگی) در خاورمیانه گروه صنعتی ایران رادیاتور می باشد . ایران رادیاتور ، جز سه شرکت بزرگ در حیطه تولید کنندگان رادیاتورآلومینیومی و مشعل های صنعتی به شمار می آید. این شرکت که از سال ۱۳۸۳ کار خود را آغاز نموده است توانسته در ظرف چند سال اخیر شهرت بسیار خوبی را کسب نماید.

حیطه و حوزه کاری ایران رادیاتور

شرکت صنعتی ایران رادیاتور تولید کننده انواع رادیاتور آلومینیومی ، پانلی و در حوزه تولید پکیج شوفاژ دیواری و زمینی ، تولید انواع حوله خشک کن ها ، تولید انواع مشعل های گازوئیلی و گاز سوز ، دوگانه سوز برای مصرف خانگی و صنعتی و هم چنین تولید کننده لوله های تلفیقی می باشد.

مزایای پکیج ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور به واقع یکی از بهترین پکیج های ایرانی است که در مکان های مختلفی از آن استفاده می شود. این پکیج توانایی آن را دارد که به شکل لحظه ای و با فشار مناسب ، آب گرم مصرفی را تأمین نماید . نصب دستگاه ، آسان ، بی دردسر و به صورت رایگان می باشد.
پکیج ایران رادیاتور در مصرف انرژی بسیار کار آمد و برای فضای کوچک مانند منزل مناسب می باشد و می تواند جایگزین موتور خانه شود.

نکاتی که در هنگام خرید پکیج ایران رادیاتور باید به آن توجه نمایید!

برای محاسبه تقریبی ظرفیت پکیج ایران رادیاتور، باید متراژ واحد مکان مسکونی در عدد ۱۵۰ (کیلو کالری) و متراژ واحد اداری در رقم ۱۰۰ (کیلو کالری) ضرب شود.
هنگامی که بخشی از مسیر دود کش پکیج ایران رادیاتور به صورت افقی بیشتر از ۳۰ سانتی متر باشد ، از پکیج های فن دار استفاده می نماییم.

پکیج دو مبدل ایران رادیاتور

۱- مبدل اصلی
۲- مبدل صفحه ای
مبدل اصلی در پکیج ایران رادیاتور، تأمین کننده گرمایش در رادیاتور ها را به عهده دارد. به شکلی که آب از طریق این مبدل گرم می شود و وبه رادیاتور ها انتقال می یابد. ولی برای تامین آب گرم مصرفی ، آب سیستم گرمایش ، از طریق پمپ ها از مبدل اصلی عبور می کند و بعد به جای حرکت به سمت رادیاتور ها از مبدل صفحه ای عبور نموده و به طور هم زمان آب سرد ورودی هم از مبدل صفحه ایی می گذرد. در اثر عبور این دو آب از مبدل ها و منتقل شدن حرارت از مدار گرمایش به سمت آب سرد ورودی ، آب گرم مصرفی تأمین می گردد.

مزایای پکیج ایران رادیاتور چیست؟

استفاده از این برند دارای مزایایی است که در ذیل به آن اشاره می نماییم:

۱- نصب این پکیج برای افرادی که دارای دانش فنی و تجهیزات هستند ، کار پیچیده ای نمی باشد. 
۲- در هر لحظه قادر است ، آب سرد را به آب گرم تبدیل نماید.
۳- خدمات پس از فروش دارد.
۴- مصرف انرژی پایینی دارد.
۵- مناسب ترین جایگزین برای موتورخانه ها به شمار می رود.
۶- برای فضاهای مختلف از کوچک تا بزرگ مناسب است.

مهارت ها

در تاریخ

سپتامبر 2, 2020

۱ نظر

  1. ارشیا

    دیگه حرف اول رو تو کل ایران میزنه

    پاسخ

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *