ایساتیس

پکیج دیواری ایساتیس

پکیج دیواری ایساتیس با ظرفیت گرمایشی ۲۶۰۰۰ هزار وات یا ۲۶ کیلو وات مجهز به فن و دو مبدله است . به دلیل دو مبدل بودن می توان در واحد های مسکونی و ساختمان ها به آسانی از آن استفاده کرد . پکیج دیواری ایساتیس ۲۶۰۰۰ هزار وات مدل کاریزعلاوه بر گرمایش آب مصرفی ، آب گرم مورد استفاده در سیستم رادیاتور و شوفاژ ، داکت اسپلیت و سیستم گرمایش از کف برای محیط های تا ۱۷۰ متر و فنکویل را تامین می نماید .

روش های به کار بردن برد در پکیج دیواری ایساتیس  

روش نخست : با نصب اتصال ما بین شاخک های ثابت که در برد کنترل انجام می گیرد و به آن جامپر کردن نیز می گویند .
روش دوم : در نوع دیگر برد ها تعداد کلید های کوچک در قسمتی از برد کنترل نصب شده است که با روشن کردن و خاموش کردن آن این تغییرات انجام می شود ، به کلید ها دیپ سوییچ می گویند .
روش سوم : این مورد نیازی به دسترس بودن به برد کنترل با باز کردن درب دستگاه و محفظه برد کنترل ندارد. در این نوع  برد از راه صفحه نمایش و کاباهای روی درب پکیج انجام می پذیرد و به نسبت به دما راحت تر می باشد . در بردهای کمتر باز تعداد زیاد مقاومت دیاک ، خازن ، رله و غیره استفاده می شود .

محفظه احتراق در دستگاه های فن دار ایساتیس

اتاقکی دارد که به شکل یک کابین ساخته شده است و عمل احتراق و تهویه در آن انجام می گیرد . این کابین برای محفوظ کردن خروجی هوا ساخته شده است تا زمانی که پکیج به شکل روم سیلد نصب می شود ، هوای مورد نیاز از محوطه نصب پکیج تامین نشود کلیه اتصالات بین ورق ها و درب محفظه احتراق باید به شکل درز بند قرار داشته باشد تا زمانی که فن هوای محوطه نصب وارد محفظه احتراق نشود.

ونتوری پکیج دیواری ایساتیس 

برمبنای قوانین فیزیک سیالات هر گاه قطر مسیر عبور سیالی با سرعت زیاد در حال حرکت باشد ، کاهش می یابد و دوباره افزایش داده شود . اگر در قسمت باریک تر سوراخی به بیرون ایجاد کنید ، سیال از مسیر بیرون نمی رود و هم چنین در زمان عبور سیال از این قسمت عمل مکش ایجاد می کند به این عمل ونتوری گفته می شود . مسیر مکش ونتوری مسیر خبری جریان مرا ، نوعی از ونتوری است .

مزایای استفاده از پکیج دیواری ایساتیس

  • سیستم ضد نوسان دمای آب گرم
  • سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش
  • ویژگی تنظیم میزان احتراق اولیه
  • محافظت در برابر یخ زدگی
  • هواگیر خودکار
  • قابلیت اتصال سنسور بیرونی و تنظیم شیب افزایش دما
مهارت ها

در تاریخ

سپتامبر 2, 2020

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *