بوتان

پکیج دیواری بوتان

شرکت بوتان را می توان از قدیمی ترین های این صنعت نام برد که در سال ۱۳۷۲ اقدام به شروع تولید اولین پکیج دیواری در ایران نمود. در ادامه از سال ۱۳۸۰ با یک شرکت ایتالیایی به نام ریللو برای مونتاژ قطعات قرارداد بست . طی این مدت با وجود اینکه بوتان یک برند جدید بود اما توانست به خوبی محصولات خود را به مصرف کننده معرفی نماید و همین موجب گردید تا بسیاری از واحد های نوساز ، از این برند برای گرمایش استفاده کنند .
نتیجه سال ها تلاش و رقابت با شرکت های مطرح اروپایی ، این برند ایرانی را به یکی از تولید کنندگان محصولات به روز و پیشرفته گرمایشی تبدیل نمود. 
پکیج دیواری بوتان در مدل های فن دار و مجهز به دو مبدل حرارتی ساخته شده اند . دارای دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

مزایای استفاده از پکیج دیواری بوتان 

پکیج بوتان را می توان براساس نیاز مصرف کننده  تنظیم نمود . پکیج دیواری بوتان توسط سرویس کاران به آسانی حمل و نصب می شود . ابعاد این دستگاه در مقابل شوفاژ خانه و موتور خانه بسیار متناسب می باشد ، هم چنین مصرف گاز و برق و انرژی آن بسیار کم و مقرون به صرفه می باشد.
تعمیر برای سرویس کاران و نگهداری برای مصرف کنندگان به راحتی امکان پذیر است . این پکیج را به طور مستقل و مجزا از دیگر واحد های مسکونی می توان نصب نمود و هزینه استفاده از آن مشترک نیست و این از مزایای بزرگ آن به شمار می رود.
هزینه نگهداری آن و هزینه اولیه خرید پکیج دیواری بوتان به نسبت با شوفاژ خانه بسیار پایین تر است . سیستم ایمنی بالایی دارد ، به شکل رایگان نصب می شود و با حداقل فشار آب در مدار آبگرم کن بهداشتی کار می کند .

برخی از ضوابط نصب برای پکیج بوتان 

مکان انتخاب شده برای پکیج بوتان باید دارای یک دریچه باشد تا تهویه به درستی انجام شود. همچنین محل نصب باید دارای هواکش و پنجره برای تامین هوای احتراق و تخلیه دود و گاز در هنگام خطر باشد . به طور کلی مکان نصب اگر به گونه ای باشد که تردد اکسیژن نداشته باشد ، پکیج نباید آن جا به کار گرفته شود.

قطعات پکیج دیواری بوتان

قطعات پکیج بوتان از فن ، پمپ آب ، شیر سه طرفه ، کیت جرقه زن ، ترموستات اتاقی ، ntc گرمایش و آب گرم مصرفی ، ورودی شهر ۲۲۰۷ ، بوبین شیر گاز ، خروجی و ورودی ترانس منبع تغذیه ، ماژولار شیر گاز ، یون حس گر ، سوکت دیس پلی ، پرشر فن ، فیوز حد ، فلو سنسور ، گیج و پرشر آب دیجیتال تشکیل شده است .

مهارت ها

در تاریخ

سپتامبر 2, 2020

۱ نظر

  1. محمدعلی

    واقعا یکی از بهترین مارک هاست با بهترین پشتیبانی

    پاسخ

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *