مرکوری

برخی از مشخصات و ویژگی پکیج دیواری مرکوری چیست ؟

پکیج دیواری مرکوری ساخت کشور دانمارک می باشد . تکنولوژی روز اروپا و سیستم کنترل هوشمند و سیستم کدینگ برای عیب یابی دستگاه را دارا است . کوره احتراق بسته و تجعیز به فن مکنده دارای دودکش دو جداره ، آرام و کم صدا می باشد . در این دستگاه از میکرو کنترل کشور آمریکا استفاده شده است که کار کرون با آن را آسان کرده است . هم چنین سنسور حرارتی دوبل در خود دارد و عملکرد صحیح پکیج دیواری مرکوری را ضمانت می کند . پکیج مرکوری سیستم آنتی فریز برای داشتن ویژگی نصب شدن در فضای آزاد و قابلیت برنامه ریزی در ۴ مدل را دارد .

ویژگی های پکیج شوفاژ دیواری مرکوری 

این پکیج سیستم عیب یاب هوشمند الکترونیکی دارد . راندمان حرارتی بیشتر از ۹۰ درصد و آب گرم بدون کاهش یافتن دما را تامین می کند . این پکیج می تواند حتی اگر فشار آب مصرفی کم باشد عملکرد خود را ادامه دهد و کار کند . سازگاری سیستم پکیج دیواری مرکوری برای گرمایش از کف را دارد . مجهز به سیستم های ایمنی و ضد گیرپاژ پمپ و ضد یخ زدگی و گرفتگی دودکش است . پکیج دیواری مرکوری سنسور حرارتی دارد که دارای فرمان گرفتم از محیط بیرون می باشد .

مشخصات فنی پکیج مرکوری چیست ؟

 نصب دستگاه پکیج مرکوری دیواری رایگان است . کشور سازنده پکیج مرکوری چین می باشد . سیستم احتراق تک مبدل حرارتی و محفظه احتراق بسته فن دارد . گارانتی شرکت کارآفرینان دماوند ۳۶ ماه مدت زمان مدت گارانتی پکیج مرکوری است . مجهز به گرمایش اسمی kcal ۳۵۰۰۰ و بالاتر می باشد .

علت های گرم نشدن آب گرم مصرفی پکیج دیواری مرکوری

یکی از دلایل گرم نشدن آب گرم مصرفی پکیج مرکوری ، رسوب گرفتن مبدل مصرفی آن است . هم چنین کم بودن ارتفاع شعله و خرابی در برد پکیج و نیز خراب بودن شیر ۳ راهه در نوع دو مبدله آن و تحریک نشدن فلوسوییچ در نوع تک مبدله پکیج مرکوری باعث گرم نشدن آب گرم مصرفی می شود .
اگر دودکش نامناسب استفاده شده باشد و یا پتاسیومتر آب مصرفی اشکال داشته باشد و لوله کشی آب مصرفی ساختمان به درستی انجام نشده باشد ، از دیگر علت های گرم نشدن آب گرم مصرفی تلقی می شود.

مهارت ها

در تاریخ

سپتامبر 2, 2020

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *