مگا ترم

مشخصات کلی پکیج دیواری مگاترم 

پکیج های دیواری مگاترم همگی از راندمان بالای نود درصد برخوردار هستند . مجهز به سیستم ایمنی ضد یخ زدگی و ضد گیرپاژ پمپ و هم چنین ضد گرفتگی دودکش هستند . در پکیج دیواری مگاترم از سیستم گرمایش کف نیز استفاده می شود . در بعضی از مدل های این پکیج قابلیت نصب سنسور حرارت برای فرمان گرفتن از محیط بیرون برای تامین شدن گرمایش لازم را دارا می باشد .
پکیج دیواری مگاترم کد های خطا را در صفحه نمایش می دهد ، تا برای رفع مشکل سریع تر بتوان آن را رفع کرد و سیستم عیب یاب هوشمند الکترونیکی دارد . پکیج های مگاترم نشان استاندارد ملی ایران را دارند . در فشار آب پایین این دستگاه عملکرد این را دارد که گرمایش و تامین آب گرم مصرفی را انجام دهد . پایین ترین فشار سیستم گرمایش ۵ دهم درجه بار و پایین ترین درجه فشار آب برای آبگرم کن ۳ دهم بار می باشد.

سرد و گرم شدن آب مصرفی پکیج دیواری مگاترم 

علت های زیادی وجود دارد که منجر به گرم شدن و سرد شدن آب می شوند . برخی از دلایل ، رسوب گرفتن مبدل صفحه ای در داخل پکیج مگاترم دو مبله ، هم چنین رسوب گرفتن مبدل حرارتی در تک مبدله آن است . گرم و سرد شدن و نوسان فشار آب به خاطر تنظیم نشدن درست پمپ فشار آب واحد مسکونی و ساختمان می باشد . خراب و معیوب بودن پرشر سوییچ هوا و نیز خراب بودن فلوسوییچ وقتی که شما می خواهید در زمان روشن بودن پکیج آب داغ شود وآن را استفاده کنید ، خرابی آن اجازه مخلوط شدن آب داغ با آب سرد را نمی دهد و کامل آب را سرد می کند . اگر سنسور NTC آب مصرفی پکیج مگاترم خراب باشد , تشخیص صحیح دمای آب گرم را نخواهد داشت . میزان ارتفاع شعله بیش از حد باعث زیاد داغ شدن آب می شود.

چرا رادیاتور ها گرمای لازم توسط پکیج مگاترم را ندارند ؟

پایین بودن ارتفاع شعله پکیج مگاترم و نصفه باز بودن شیر های رفت و برگشت شوفاژ و رادیاتور ها آب را به درستی نمی تواند گرم کند . اگر در سیستم هوا وجود داشته باشد یا نیمه باز بودن بای پاسو یا معیوب بودن سیرکولاسیون نیز از دیگر علل گرم نشدن آب می باشد.
رسوب گرفتگی در مبدل ثانویه و رادیاتور ها و معیوب بودن شیر موتوری در نوع دو مبدله پکیج مگاترم وخراب بودن ترموستات حد و زیادی و پیچیدگی بیش از حد در لوله کشی شوفاژ رادیاتور های ساختمان باعث می شود آب در رایاتور ها به درستی گرم نشود . و نیز فاصله نصب شدن پکیج با رادیاتور ها کم و نزدیک باشد .
قبل از استفاده از درست نصب بودن شیرهای رفت و برگشت آب مطمئن شوید ، اگر شیر پایینی رادیاتور از شیر بالایی داغ تر باشد ، حتما شیلنگ های اتصال زیر پکیج برعکس بسته شده است.

مهارت ها

در تاریخ

جولای 2, 2020

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *