گلدیران

شرکت پکیج دیواری گلدیران 

شرکت پکیج دیواری گلدیران ، نماینده کالاهای خانگی و وارد کننده محصولات درجه یک شرکت ال جی است . این شرکت در اواخر دهه ۸۰ شمسی با تولید پکیج های دیواری که از تکنولوژی و قطعه های اروپایی در ساخت آنها مورد استفاده قرار گرفته است ، به دلیل کیفیت بالای دستگاه توانست طرفداران زیادی را به خود جلب نماید . پکیج گلدیران ال جی  ۲ سال گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش دارد ، به شرط آن که تمامی مراحل نصب آن توسط نماینده رسمی شرکت انجام پذیرد.

خدمات پس از فروش پکیج دیواری گلدیران 

یکی از خدمات پس از فروش گلدیران تهیه دفترچه راهنمای به زبان فارسی برای محصولات شرکت گلدیران است . شامل اطلاعاتی مثل طریقه نصب دستگاه و نحوه نگهداری دستگاه پکیج است ، که باید قبل از استفاده آن مطالعه شود . مطالب مهمی مثل ارور ویا کدهای خطا پکیج دیواری گلدیران و نکته هایی در ارتباط با استفاده درست و بهینه از دستگاه در داخل فهرست و مطالب دفترچه راهنمای پکیج گلدیران وجود دارد . این دستگاه (ال جی) دارای نصب رایگان توسط واحد خدمات پس از فروش شرکت گلدیران در سراسر ایران می باشد .

علت روشن نشدن پکیچ دیواری گلدیران 

شایع ترین علت روشن نشدن پکیج دیواری گلدیران کم بودن فشار بار پکیج گلدیران است . فشار بار پکیج باید بر روی درجه یک ونیم قرار داشته باشد . وقتی فشار بار پکیچ دیواری گلدیران کم باشد روشن نخواهد شد . به وسیله شیر پر کن که در پایین پکیج تعبیه شده است ، می توان فشار بار را تنظیم کرد .

علت گرم نشدن آب پکیج دیواری گلدیران 

پکیج گلدیران در ایران ۲ نوع اصلی پکیج پایونیر و پکیج پرستیژ می باشد . تفاوت در این دو مدل در نوع پنل آنها است. در مدل پایونیر نیمه دیجیتال است و در مدل پرستیژ تمام دیجیتال می باشد . با بودن این تفاوت ها علت های گرم نشدن در پکیج گلدیران و رفع مشکل آن مشابه است . به طور کلی برای رفع گرم نشدن آب پکیج برای هر دو مدل آن اقدامات لازم و فنی مشابه توسط تکنسین های مجرب مشابه می باشد .

Skills

Posted on

سپتامبر 2, 2020

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *