پکیج دیواری باکسی BAXI 

پکیج دیواری باکسی ساخت ایتالیا در مدل های Eco3 و Eco4 و Luna3 با ظرفیت های ۲۴۰۰۰ و ۲۸۰۰۰ و ۳۰۰۰۰ وجود دارد. دو مبدله فن دار است. دارای راندمان خیلی بالا و پایین ترین صدا را در حین کار کردن دارد . پکیج دیواری باکسی مبدل اولیه ساخته شده از لوله های جنس مسی و ضد رسوب است و هم چنین مبدل ثانویه آبگرم کن استنلس استیل می باشد ، که هم برای تامین آب گرم مصرفی و هم آب گرم سیستم گرمایشی کاربرد دارد.
دستگاه پکیج باکسی مجهز به محفظه احتراق بسته می باشد و فن دار است . برای ساختمان هایی که محل نصب پکیج دیواری در بالکن گزینه مناسبی است . (در مدل های محفظه احتراق بسته ، تخلیه دود و مکش هوا از راه یک دودکش دو جداره مخصوص انجام می گیرد ) .

 ویژگی های پکیج دیواری باکسی 

از ویژگی های پکیج باکسی می توان به سیستم عیب یاب الکترونیک و سیستم های گرمایش از کف و هم چنین سیستم ایمنی کنترل حداکثر و حداقل فشار آب مدار گرمایش و کارکرد با حداقل فشار آب ، دارا بودن کارکرد با گاز مایع و گاز طبیعی ، سیستم ضد یخ زدگی و داشتن مبدل مبدل ثانویه صفحه ایی استیل آب گرم کن بهداشتی و محفوظ بودن از بی آبی به وسیله پرشر سوییچ ، اشاره نمود.
همه دستگاه های پکیج دیواری باکسی دارای صفحه کنترل دیجیتال با نمایشگر LCD ، مجهز بودن به ضد یخ زدگی و هم چنین سنسور دمای بیرونی و درجه حفاظتی IPX5D می باشند .
پکیج دیواری نه تنها برای تامین آب گرم مصرفی در آپارتمان و منزل بلکه آب گرم شوفاژها را نیز در زمستان تامین می نماید .

مزایای پکیج دیواری

استفاده از پکیج های دیواری نسبت به ابگرم کن دیواری و شوفاز خانه مرکزی موجود امتیازهای بیشتری دارد . پکیج ها صدای کمتری دارند و نوسانات دمای آب محسوس نمی باشد . کارکرد و روشن کردن پکیج نسبت به آبگرم کن و شوفاژ خانه مرکزی کم صدا تر و راندمان آن از شوفاژ خانه بسیار بالاتر هست . پکیج دیواری ابعاد کوچکتری دارد به نسبت شوفاژ خانه و ابگرم کن ایستاده و جای کمتری را اشغال می کند .
پکیج های ۲۴۰۰۰ برای متراژ های تا ۱۲۰ متر مناسب است . ۲۸۰۰۰ برای متراژ ۱۸۰ متر و مدل ۳۶۰۰۰ برای فضای ۲۵۰ متر مربع با کار برده می شود . بر اساس مبحث ۱۷ مقرارت ملی ساختمان سال ۱۳۹۰ کمترین متراژ برای نصب پکیج در واحد مسکونی و یا اداری ۶۴ متر معین شده است در غیر این صورت مصرف کننده ملزم به تعبیه دریچه تهویه تامین هوای تازه برای احتراق مناسب در مکان نصب پکیج می باشد .

مهارت ها

در تاریخ

سپتامبر 2, 2020

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *