ایمرگاس

پکیج دیواری ایمرگاس

یکی از شرکت های ایتالیایی به نام ایمرگاس پیشرو در صنعت پکیج های کم مصرف و چگالشی است . ایمرگاس از سال ۲۰۰۲ میلادی شروع به تولید پکیج نموده است . شرکت ایمرگاس بیشتر از نصف پکیج های تولید شده در ایتالیا را به نام خود ثبت کرده است و با چنین رکوردی وارد بازارهای جهانی شده است .
شرکت ایمرگاس ایتالیا کارخانه های دیگری را در اسلونی برای تولید ۵ مدل پکیج و در ایران یک مدل به نام میتوس mythos تاسیس کرده است . این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان در زمینه پکیج در اروپا ، با دارا بودن بیشتر از ۷۵ مدل لوازم گرمایشی می باشد که بالاترین درجه استاندارد کیفیت اروپا را از آن خود کرده است . همچنین تاییدیه از سازمان نظام مهندسی و استاندارد ایران را نیز کسب نموده است.
طراحی دستگاه پکیج ایمرگاس به گونه ایست که دارای تکنولوژی برترو مجهز به سیستم کنترل فوق پیشرفته با میکروپروسسورمی باشد . 
از افتخارات کسب شده توسط ایمرگاس می توان به ساخت اولین پکیج زمینی ، اولین پکیج دیواری با منبع ذخیره آب و رکورد دار صادرات به دیگر کشورهای اروپایی و آسیایی اشاره نمود.

برخی از ویژگی های پکیج ایمرگاس 

این پکیج دارای سیستم ایمنی گاز است . سیستم آیونایزحفاظت از شعله دارد . سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی در آن به کار برده شده است . مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار و راندمان بالا دارد . مجهز به نمایشگر دیجیتال برای نمایش می باشد ، هم چنین قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی car است و کنترل از راه دور دارد و به سیستم ضد یخ زدگی در دمای منفی ۵ درجه سانتی گراد مجهز و ساخت ایتالیا است .

نحوه راه اندازی تابستانه پکیج ایمرگاس

در مواقعی که می خواهید پکیج را در حالت تابستانه بگذارید ، دکمه شماره ۴ را بزنید تا علامت چتر بر روی صفحه نمایشگر بیاید ، و با فشار دادن دکمه های شماره ۱ و شماره ۲ می توانید دمای دلخواه آب گرم مصرفی خود را تنظیم کنید .

نحوه راه اندازی زمستانه پکیج ایمرگاس 

نکات زیر را قبل از راه اندازی زمستانه در نظر بگیرید: 
۱- کلیه شیرهای زیر پکیج باز شوند.
۲- شیرهای فن کوئل و شیر های رادیاتور را باز نمایید.
۳- همه رادیاتورها و هم چنین فن کوئل ها هواگیری شده باشند.
۴- در صورت کاهش فشار بار پکیج آن را تنظیم کنید .

نکته آموزشی

بار دستگاه همیشه باید بین یک تا یک ونیم باشد. اگراینگونه نباشد ارور و کد خطای E10  بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می گردد. برای رفع کردن این کد خطا ، شیر پرکن رنگ مشکی پایین پکیج را باز کنید تا وقتی که فشار بار به درجه یک تا یک ونیم برسد ، آن وقت شیر پر کن را ببندید . بعد این کار دکمه شماره ۴ را فشار بدهید و علامت آدم برفی را ملاحظه کنید . در این وضعیت به حالت زمستانه تنظیم شده و با فشردن دکمه های ۵ و ۶ دمای گرمایش آن را تنظیم کنید.

مهارت ها

در تاریخ

سپتامبر 2, 2020

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *